• banner1
  • banner2-1

Produkte Featured

Cixi Yichi Electric Appliance Co, LTD është e specializuar në pjesë makinë larëse për shumë vite, produktet tona kryesore janë reducer shpejtësi, kuti e shpejtësisë, timer, makara, P-bosht dhe pajisje të tjera makinë larëse.
Ka më shumë se 60 të punësuarve në kompaninë tonë. Shitjet vjetore është rreth 3.000.000 USD. Ne jemi dy orë larg nga qyteti i Shangait me makinë. Prodhimet tona janë të eksportohen në të gjithë botën, të tilla si tregun e Mesme-lindje, tregun amerikan Jugut dhe kështu me radhë.

Arritje të reja

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House